27 wrz 2017

Event UNIVERSKIN w Princess Academy | Spersonalizowane kosmetyki | KONKURSCześć Kochani!

Jeśli jesteście ze mną na bieżąco na Instagramie to zapewne wiecie, że 30 sierpnia uczestniczyłam w bardzo fajnym evencie, który odbył się we wspaniałym miejscu jakim jest gabinet medycyny estetycznej Princess Academy. Spotkanie miało na celu promocję spersonalizowanych kosmetyków dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry.

Organizatorem wydarzenia była Austriacka firma Croma Parma. Marka ta już wiele lat dba o wygląd kobiet będąc producentem chociażby wypełniaczy ust oraz zmarszczek. Jest również wyłącznym dystrybutorem dobieranych indywidualnie kosmetyków Universkin - głównej gwiazdy opisywanego eventu.

Spersonalizowane kosmetyki Universkin to nie jest jedynie chwyt marketingowy - przed wybraniem idealnego produktu do potrzeb skóry należy wypełnić kwestionariusz na podstawie którego dobierane są specjalne składniki. To bardzo fajna inicjatywa i byłam niesamowicie ciekawa jak sprawdzą się takie kosmetyki...
W otrzymanym przeze mnie serum znalazły się trzy składniki aktywne (lactopeptide, acide salicique i aloe vera), których zadaniem było zadbanie o moją problematyczną skórę. Czy zauważyłam jakieś efekty po prawie miesiącu codziennego stosowania produktu? Oczywiście, że tak! Skóra jest przede wszystkim lepiej nawilżona, a wszelkie niespodzianki szybciej się goją. Zauważalne jest również lekkie rozjaśnienie skóry oraz przebarwień, które są pozostałością po krostkach. Serum stosuję codziennie na noc. Jego konsystencja jest lekka, produkt szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie żadnej warstwy. Tak więc spersonalizowane kosmetyki sprawdzają się i myślę, że warto je stosować!


Wracając jeszcze do eventu... Wraz ze mną na tym spotkaniu było osiem blogerek - towarzystwo było super! Organizatorzy zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół, więc bawiłam się świetnie! Wszystkiemu towarzyszyły przepiękne widoki na panoramę Warszawy z tarasu Prinsess Academy...  Coś cudownego, szczególnie o zachodzie słońca :)


Na zakończenie wspomnę, że mam dla Was konkurs! Do rozdania jest dziesięć opakowań maseczek z kwasem hialuronowym. Wartość opakowania to około 150 zł! Zasady są bardzo proste - wystarczy w komentarzu wyrazić chęć otrzymania tego wspaniałego kosmetyku. Zgłaszać się można do 14.10.2017! Wyniki ogłoszę w tym poście już następnego dnia. Fundatorem nagród jest Prinsess Academy.

PS. Nie musisz prowadzić bloga, aby wziąć udział :) Zapraszam!

ZE WZGLĘDU NA MAŁĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ PRZEDŁUŻAM KONKURS DO KOŃCA DNIA 17.10.2017!


Bardzo dziękuję za udział w konkursie! 


Maseczki wygrywają:
Jo -Jo - A
Kinga Gorzela
Emilia Kherblog
Enestelia
Brylantina Blog
Pingwinowa
Porcelaindoll
Ewelina
Ola S.
Sylwia

Proszę o przesłanie swoich danych adresowych na adres joannanienaltowska@gmail.com, na wiadomość czekam do końca dnia 19.10.2017 inaczej wylosuję inną osobę!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka