26 mar 2018

Kolekcja Cat Eye 5D NeoNailKolekcja Cat Eye 5D zwróciła moją uwagę od chwili pojawienia się na kanałach społecznościowych NeoNail. Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką tych lakierów i dziś pragnę pokazać Wam jak efekt kociego oka prezentuje się na paznokciach... 


W skład kolekcji wchodzą cztery lakiery o ciekawych barwach - Somali (brzoskwiniowo - zielony), Persian (fioletowo - brzoskwiniowy), Bengal (różowo - brzoskwiniowy) oraz Siberian (zielono - fioletowy). Wszystkie są piękne i każdy znajdzie coś dla siebie! Moim faworytem jest Bengal i jego możecie oglądać na poniższych zdjęciach. 


Choć wykonanie takiego manicure może wydawać się dosyć trudne, stwierdzam, że po kilku próbach okazuje się dziecinnie proste! Na płytkę pokrytą czarnym lakierem hybrydowym należy nałożyć cienką warstwę Cat Eye 5D i zbliżyć magnes do paznokcia w odległości około 5 mm. Magnes można przesuwać, by otrzymać trójwymiarowy efekt. Tak naprawdę uzyskany rezultat zależy od naszej kreatywności i za każdym razem możemy stworzyć coś niepowtarzalnego. Oczywiście na koniec należy utwardzić lakier w lampie i pokryć topem.


Efekt bardzo mi się podoba, pazurki wyglądają szałowo i z pewnością często będę wykonywać tego typu manicure!


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka