30 kwi 2018

NeoNail Nude Stories - ponadczasowa elegancja i minimalizmDziś coś dla miłośniczek paznokci w minimalistycznym, eleganckim wydaniu... Przed Wami kolekcja Nude Stories NeoNail! Jest to siedem lakierów (Independent Women, Femme Fatale, Classy Quee, Innocent Beauty, Modern Princess, Madame de Mode, Sweet Milady) i jak nakierowuje nazwa serii - są one w odcieniu nude.


W moim odczuciu nudziaki to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Manicure wykonany takimi kolorami sprawdzi się zawsze i wszędzie, będzie pasować dosłownie do wszystkiego. Z Nude Stories można stworzyć wiele stylizacji, zaczynając od monochromatycznych (moja propozycja na zdjęciach), poprzez zabawę odcieniami, czy też geometryczne zdobienia... Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń! Takie kolory mogą stanowić idealną bazę do wielu świetnych mani.
Lakiery w odcieniach jasnych beżów idealnie trafiają w mój gust, od niepamiętnych czasów uwielbiałam mieć je na pazurkach, więc niezwykle cieszę się, że NeoNail wypuściło na rynek te cudowności! Myślę, że seria Nude Stories sprawdzi się idealnie do szkoły, pracy, czy nawet na ważne uroczystości... Kobiecość, klasa oraz naturalne piękno - tak najprościej mogę określić tę kolekcję i jestem pewna, że się nie mylę!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka