3 kwi 2018

Thermo Color By Dawid Woliński | Klub NeoNail


Thermo Color by Dawid Woliński to najnowsza gama lakierów hybrydowych NeoNail... I muszę przyznać, że jest to bardzo udana kolekcja. W jej skład wchodzi aż dziewięć kolorów, które pod wpływem różnicy temperatur zmieniają swój odcień! Pożegnaj monotonię, porzuć rutynę! Ciesz się zjawiskowymi ombre, modnymi pastelami oraz soczystymi barwami... Ja na takie cuda czekałam od dawna... No i doczekałam się!


Chcę już lata, ponieważ te kolory będą zjawiskowo prezentować się ze zwiewnymi sukienkami i przede wszystkim opalenizną! Moimi ulubionymi lakierami z tej serii są Glossy Satin oraz Light Chiffon, których bazowe odcienie zmieniają się na tyle, iż odnoszę wrażenie świeżo wykonanego manicure.


Oprócz kolekcji szałowych lakierów NeoNail przygotowało również coś rewelacyjnego, a mianowicie Klub NeoNail, czyli program lojalnościowy w formie aplikacji mobilnej. Apka pozwala użytkownikom zbierać punkty wymienne na nagrody. Punkty otrzymujemy za zakupy w sklepie internetowym oraz w wybranych punktach stacjonarnych. Ponadto klubowicze mają dostęp do wyjątkowych promocji, a także konkursów i quizów. 


UWAGA! Do 20 kwietnia każdy nowy użytkownik Klubu NeoNail dostaje 15% rabatu (od 21 kwietnia - 10%) na zakupy w sklepie internetowym NeoNail. Tak więc warto się zapisać i brać w tej akcji czynny udział.


Na koniec wspomnę jak znaleźć tę aplikację... Nic prostszego! W swoim telefonie odszukaj GooglePlay (Android) lub AppStore (iOS), wpisz Klub NeoNail, pobierz i ciesz się wyjątkowymi przywilejami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie!

Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie nowego Klubu NeoNail znajdziecie pod tym linkiem - klub.neonail.pl

Do zobaczenia w Klubie! 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka